+6
loveistheanswer.pl 18 lutego 2016 11:07
Informacji kilka o Porto Santo.
Porto Santo to wyspa należąca do Portugalii, położona na oceanie atlantyckim, nieopodal Madery. Jest naprawdę niewielka (ma około 14 kilometrów długości i 8 szerokości). Zamieszkuje ją nieco ponad 5000 mieszkańców. Głównym miastem, w którym osiedliło się 90% mieszkańców jest Vila Baleira nazywana również Porto Santo.

więcej przeczytasz tutaj: http://loveistheanswer.pl/2016/02/11/porto-santo-oderwanie-od-codziennosci
Więcej wpisów na:
http://loveistheanswer.pl
http://facebook.com/loveitanswer

Dodaj Komentarz

Komentarze (4)

mmaratonczyk 18 lutego 2016 21:58 Odpowiedz
Miałem okazję być na Porto Santo, ale tylko jeden dzień. płynęliśmy z Funchal. Bardzo fajna wyspa z symetrycznym stożkiem wulkanicznym, z którego szczytu można zobaczyć prawie całą wyspę.
loveistheanswer-pl 19 lutego 2016 12:02 Odpowiedz
mmaratonczykMiałem okazję być na Porto Santo, ale tylko jeden dzień. płynęliśmy z Funchal. Bardzo fajna wyspa z symetrycznym stożkiem wulkanicznym, z którego szczytu można zobaczyć prawie całą wyspę.
Wyspa rzeczywiście jest super, nie tylko na 1 dzień ale nawet na tydzień. idealne miejsce na regenerację i relaks w spokoju!
zbyszko 15 marca 2016 01:09 Odpowiedz
Byliśmy na Maderze w zeszłym roku, lecz wycieczki z miejscowego biura podróży nie opłacało się brać z względu na cenę. Ogólnikowo może kiedyś, jak będziemy znowu na Maderze, to człowiek wybierze się także na Porto Santo.
loveistheanswer-pl 15 marca 2016 01:38 Odpowiedz
zbyszkoByliśmy na Maderze w zeszłym roku, lecz wycieczki z miejscowego biura podróży nie opłacało się brać z względu na cenę. Ogólnikowo może kiedyś, jak będziemy znowu na Maderze, to człowiek wybierze się także na Porto Santo.
Tak, biura podróży maja wysokie ceny... Ale następnym razem polecamy sprawdzić cenę promu lub samolotu w internecie. To cywilizowane miejsce wiec warto próbować na własną rękę! :)